Dziś jest: Środa, 15 sierpień 2018r., imieniny: Marii, Napoleona

09-402 Płock

ul. Kościuszki 8

tel. +48 24 262 64 24

fax. +48 24 264 56 46

e-mail: oilplock@plocman.pl

NIP: 774-23-47-984, REGON: 004737447

konto PEKAO.S.A. I o/Płock

96 1240 3174 1111 0000 2890 0113

kalendarium

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

medale honorowe epitafium dla lekarzy wydawnictwa Nagrody dla Stażystów wydawnictwa
<< powrót do strony głównej << powrót

 

Delegaci OIL Płock na Krajowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji
 
1. Michał Kuriga
2. Joanna Maślankowska, D
3. Paweł Sobieski
4. Jarosław Wanecki

 

Delegaci na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Płocku VIII kadencji

 

1. Augustyniak Grzegorz
2. Bielski Andrzej
3. Biniewicz Olga
4. Borkowska Małgorzata
5. Budny Marek
6. Brzeska-Kuligowska Barbara
7. Cegiełka Paweł
8. Dolny Konrad
9. Dubielak Stanisław, D
10. Dzieńkowska Marta, D
11. Gałecki Artur, D
12. Georgoulis Maria, D
13. Godlewska Maria, D
14. Golińska Aleksandra, D
15. Gruca Janina
16. Guszkowski Marek
17. Halicka Ewa
18. Hummel Ewa
19. Jankowska Karolina
20. Jankowska-Kaczmarczyk Małgorzata
21. Jaworska-Pioś Teresa, D
22. Knobelsdorf Judyta , D
23. Kowalska Maria
24. Kowalski Marek
25. Korzeniewska- Rogoza Kamila
26. Kozubski Tadeusz
27. Krzeski Jan, D
28. Kur Kamil
29. Kuriga Jolanta, D
30. Kuriga Michał
31. Lamorski Roman
32. Lesyng-Pawłowska Grażyna
33. Lewandowski Marcin
34. Maciejewski Jarosław
35. Marczak-Maciejewska Agnieszka, D
36. Maślankowska Joanna, D
37. Mazurkiewicz Teresa, D
 
38. Mazurkiewicz-Blaszka Anna, D
39. Mądrecki Marek
40. Międlar – Dubielak Małgorzata
41. Mońdziel Mariola
42. Mońdziel Ryszard
43. Mroczkowska Anna
44. Mroczyńska Jolanta
45. Obrębska Joanna
46. Ochota-Bratosiewicz Małgorzata
47. Oleśkiewicz-Kiciak Urszula
48. Otwinowski Hubert
49. Paćkowski Lech
50. Pielaszkiewicz-Kobylska Leokadia, D
51. Porowska Monika
52. Potorczyk Bożena
53. Rogoza-Stanisławska Danuta
54. Radosz Krystian
55. Romaniuk Eliza, D
56. Rybicka Marianna
57. Ryczkowska Elżbieta, D
58. Rytel Katarzyna
59. Sabatowska Małgorzata
60. Sawer – Szewczyk Joanna
61. Skwarska – Porowska Hanna
62. Sobański Bogdan
63. Sobieraj Małgorzata
64. Sobieski Paweł – BEZ ZNACZKA!
65. Sokołowska Joanna
66. Staniszewska Dorota, D
67. Subczyńska Elżbieta, D
68. Szczutowska Ewa, D
69. Trojanowska-Sobczak Anna
70. Urbańska Katarzyna
71. Waloch Dorota
72. Wanecki Jarosław
73. Waryszewska-Chrząstek Zofia
74. Wideński Adam
75. Zieleniewski Jacek

 

D     lekarz dentysta